Który typ płytek wybrać do łazienki?

Podczas wyboru płytek przemyśl dokładnie wszystkie aspekty, które dadzą w rezultacie najlepszy efekt. Rynek oferuje bardzo duży wachlarz płytek, z łatwością każdy znajdzie wymarzony kształt oraz rozmiar. Jednak czasem w nadmiarze można się zgubić i wybór może przysporzyć wielu rozterek. Podczas wyboru dobrym pomysłem jest przemyślenie swoich priorytetów i wiedzieć, że kafelki oraz glazura mają nie tylko funkcję estetyczną, ale również powinny być funkcjonalne. Firma z Otwocka dba o wszystkie potrzeby klienta i współpracując z wykwalifikowanymi pracownikami pomaga dobrać najlepsze rozwiązanie. W ofercie oprócz płytek i glazury mają także terakotę, znaną już z czasów starożytności i to dosadnie pokazuje, że moda nie przemija. Podobnie jak glazura, gres jest typem płytek ceramicznych, które doskonale pasują do pomieszczeń, takich jak łazienka.

Post powstał w oparciu o informacje ze strony firmy Interkeram.

Podejmij przemyślaną decyzję

Każdy klient, wybierając płytki ma wiele możliwości, takich jak wzór, materiał oraz kolor. Sklep z Halinowa podejmuje możliwe działania, by sprzedawany przez niego produkt był solidnie wykonany. Głównym powodem wyboru płytek przez wiele osób jest ich niepodważalna estetyka, która jest w stanie odmienić oblicze każdego wnętrza. Warto zwrócić uwagę na styl wnętrza gdy wybieramy płytki. Jest to niezwykle istotne, ponieważ, dbając o odpowiednią kolorystykę i wykończenie mamy możliwość stworzenia czegoś wyjątkowego. Jeżeli potrzebujesz optycznie powiększyć wnętrze, to dobrym rozwiązaniem będą jasne płytki oraz glazura, jednak, jeśli chcesz dodać klimatu, to zdecyduj się na ciemne.

Trudne wybory – glazura czy płytki?

W Sulejówku są dostępne także glazury, które w efekcie końcowym tworzą inny klimat, niż płytki. Ten materiał jest zrobiony w wyniku zmieszania gliny, piasku i talk. Można się także spotkać z nazwą płytki ceramiczne. Jest to często spotykany sposób na dodatkowe ozdobienie ścian, ponieważ jest przyjazny dla portfela i długo się utrzymuje oraz wygląda dobrze. Nadają się również do łazienki ze względu na swoje właściwości ochronne przed zamakaniem. Także w tej sytuacji podczas wyboru kształtu i koloru mamy wiele możliwości.